W tej chwili nie mamy maluszków na sprzedaż.

O dostępności szczeniąt z kolejnych miotów będziemy informować na bieżąco.

Osoby przekonane, że chcą zakupić maluszka z naszej hodowli mogą zapisywać się na listę osób oczekujących. Trzeba jednak mieć świadomość, że na swojego wymarzonego szczeniaczka trzeba będzie czasem poczekać nawet kilka miesięcy.

**********

Czy możemy się targować o cenę psa?

Przepraszam ale nie. Podajemy cenę naszych pomeranianów w sposób otwarty, aby każdy mógł przemyśleć sprawę i z pełną odpowiedzialnością przystąpić do zakupu. Kupujesz przyjaciela na wiele lat i musisz być przekonany, że chcesz go pozyskać właśnie od nas. Jeżeli najważniejszym elementem jest cena, to na pewno znajdziesz tańsze szczenięta w innych hodowlach. A dlaczego na nasze pomeraniany jest zapotrzebowanie, pozostanie dla Ciebie tajemnicą...

**********

Zakup psa z naszej hodowli......

Aby dokonać rezerwacji trzeba się z nami skontaktować. Wybrany pomeranian zostanie dla Ciebie zarezerwowany po wpłacie zadatku w wysokości 2000 złotych. Jeśli nie mamy wolnych szczeniąt lub chcecie sobie zapewnić psa w późniejszym terminie, zapraszamy do zapisu na listę osób oczekujących. Na taką listę można się zapisać w dowolnej chwili, po wpłacie zadatku w wysokości 500 złotych. Bardzo prosimy o przemyślane decyzje, gdyż wpłaconego zadatku nie zwracamy, chyba że wystąpi okoliczność, iż nie będziemy mogli zaproponować rezerwacji psa osobie zapisanej z powodu nieprzewidzianych w dniu dzisiejszym zdarzeń w naszej hodowli. Osoby z listy oczekujących otrzymują powiadomienia o narodzinach szczeniąt i mają pierwszeństwo w ich wyborze, według kolejności zapisu. Czas oczekiwania na liście jest nieograniczony. Można czekać tak długo, aż pojawi się w naszej ofercie wymarzony pomeranian dla Ciebie.

**********

Wpłaty zadatku prosimy dokonywać na rachunek w Banku Pekao S.A.

konto:  56124030281111000028242040

Rachunek do wpłat z zagranicy:

Kod BIC/SWIFT: PKOPPLPW

 IBAN: PL56124030281111000028242040

**********

Decyzja o kupnie psa musi być odpowiedzialna i przemyślana. Nie może być efektem chwilowego kaprysu. Zwierzę nie jest zabawką, która jak się znudzi, może być odstawiona w kąt. Z jego posiadaniem wiążą się określone obowiązki, czasem zmieniające dotychczasowe przyzwyczajenia. Należy o tym pamiętać myśląc o przyjęciu pod swój dach małego pupila.

**********

Zazwyczaj odchowujemy kilka miotów rocznie. Ta sekcja będzie aktualizowana od czasu do czasu aby przedstawić aktualne plany/dostępność szczeniąt. Dla planowanych miotów będziemy dokonywać wcześniejszej rezerwacji. Potencjalni nabywcy szczeniąt powinni przeczytać uważnie umowę sprzedaży dla zrozumienia tego co jest wymagane od przyszłych właścicieli psów, a także co jest zagwarantowane przeze mnie. Dla naszych szczeniąt szukamy odpowiednich domów bez względu na to czy pies w przyszłości będzie pojawiał na wystawach i będzie zwierzęciem hodowlanym czy po prostu będzie żyć życiem ukochanego zwierzaka rodziny. W każdym przypadku podpisujemy z nowym właścicielem umowę sprzedaży szczenięcia.